back to top

Oglas za posao u Travniku: Konstruktor alata i naprava

Tvornica mašina Travnik sastoji se od mladog, motivisanog i visokokvalitetnog tima, spremnog na kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju.

Želite li da nam se pridružite i budete dio uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Konstruktor alata i naprava

Kratki opis poslova:

  • izrada 3D modela alata i naprava,
  • izrada tehničkih – radioničkih crteža alata i naprava,
  • praćenje izrade alata i naprava, te praćenje njihove implementacije u proizvodnji,
  • podrška proizvodnim procesima unutar kompanije.

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS Diplomirani inženjer mašinstva,
  • minimalno jedna (1) godina radnog iskustva na traženim poslovima,
  • poznavanje rada u programu SolidWorks,
  • napredni nivo korištenja Microsoft Office paketa,
  • poželjno poznavanje rada u SAP-u,
  • dobro poznavanje tehničke dokumentacije,
  • dobro poznavanje engleskog/njemačkog jezika,
  • odgovornost, pouzdanost, inovativnost, kreativnost.

Za traženu poziciju nudimo Vam:

  • rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji i dobre uslove rada,
  • profesionalno usavršavanje i napredovanje,
  • dinamično radno okruženje.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

Kandidati koji zadovoljavaju navedenim uvjetima, bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Mihael
Mihaelhttps://poslovne.com
Mihael je autor na nekoliko biznis portala. Prati dešavanja vezana za poslovni svijet i piše korisne članke za online zaradu od kuće.
spot_img

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima